Svet-Stranek.cz
Oficiální stránky ZŠ Pavlínov
Základní škola Pavlínov

Nacvičování a samotné divadelní vystoupení:Oficiální stránky ZŠ Pavlínov

Nacvičování a samotné divadelní vystoupení

DIVADELNÍ POHÁDKA O PRINCEZNĚ ZÍVALCE se uskutečnila dne
17.12.2016 OD 15.00 HODIN V KULTURNÍM DOMĚ V PAVLÍNOVĚ.

V předvánočním období jsme se s žáky věnovali přípravě vánoční besídky, kterou se nám doufáme podařilo zpříjemnit vám vánoční čas. Letos jsme jako program besídky zvolili krásnou divadelní pohádku "O princezně Zívalce", ve které si zahráli všichni žáci naší školy. Jednalo se o pohádku z královského prostředí, která byla proložena vtipnými prvky a hudebním doprovodem.

Nacvičování na vánoční besídku jsme věnovali jednu hodiny českého jazyka týdně v rámci čtení, učení se textů zpaměti, správné výslovnosti a výrazného přednesu a odpolední čas místo školní družiny.

Rodičům moc děkujeme, že děti posílali na zkoušky a dohlíželi na domácí přípravu při učení se textů, která byla moc důležitá.

Žáky moc chválíme! Se svými rolemi se velmi pěkně ztotožnili a texty se poctivě učili. I když s hraním divadelní pohádky měli někteří již zkušenosti, byla to jejich první velká divadelní roĺe. Za svůj výkon si zaslouží velký obdiv, potlesk a poděkování!

A jak to vše probíhalo se můžete podívat na fotografiích níže. Fotografie procházejte odzadu, kde jsou fotografie z nacvičování ve škole, následně fotografie z nacvičování v kulturním domě, potom pár fotografií jednotlivých herců a pak ty nejnovější přímo ze samotného vystoupení v den besídky.
návštěvníků stránky
celkem51 892
tento týden10
dnes10